To przepiękne BMW serii 3 trafiło do nas w konkretnym celu. Klient, który uwielbia dbać samemu o swoje auto, miał małe problemy z utrzymaniem popularnego lakieru UNI w dobrej kondycji. Po wypolerowaniu lekko naruszonego lakieru, zabezpieczyliśmy całość 5-letnią powłoką ceramiczną. Dodatkowo zamontowaliśmy nowe, piękne felgi i założyliśmy opony z górnej półki. Kompleksowa robota.

BMW 3

REALIZACJE

Beauty

Realizacja wykonana w 2017 roku. Po przejechaniu ponad 300 tys. kilometrów piękny lakier tego SUV-a nie prezentował się tak, jak powinien. Po wykonaniu wieloetapowej renowacji lakieru, zabezpieczeniu ceramicznym wszystkich elementów zewnętrznych oraz kompleksowym detailingu wnętrza pojazdu, X5 znowu wyglądała olśniewająco.

BMW X5

GALERIA

Ten wyjątkowy okaz trafił do Europy prosto z gorącej Kalifornii. Nadwozie tego wyjątkowego egzemplarza otrzymało nową powłokę lakierniczą. Klient, który planuje jeździć tym odrestaurowanym samochodem jeszcze długie lata, kompleksowo zabezpieczył wszystkie elementy samochodu, od lakieru poprzez felgi, aż do dachu cabrio.

Mercedes SL560

GALERIA

Po odebraniu z salonu ten bogato wyposażony Volkswagen przejechał kilkanaście tysięcy kilometrów. Niestety czarny kolor, mimo, że robi niesamowite wrażenie, jest bardzo trudny w utrzymaniu. Po szybkiej korekcie, zabezpieczony pojazd 5-letnią powłoką ceramiczną, jest gotowy na kolejne przygody. A utrzymanie go w czystości - jest już tylko formalnością.

Volkswagen Touareg

GALERIA

Ten śliczny SUV od Jaguara niewątpliwie przyciąga uwagę. A wszystko dlatego, że właściciel tego F-Pace'a zaraz po zakupie zdecydował się zabezpieczyć wszystkie elementy samochodu. Zarówno lakier, jak i wnętrze otrzymało ceramiczną zbroję. Zdjęcia zrobione rok po wykonaniu usługi, potwierdzają, że ten system działa.

Jaguar F-Pace

GALERIA

Właściciel tej salonowej Skody Kodiaq podjął bardzo słuszną decyzję i zaraz po zakupie postanowił zabezpieczyć auto. Na lakier 5-letnia powłoka, zabezpieczenie felg, szyb oraz tapicerki skórzanej. Teraz Skoda w limitowanej wersji Laurin&Klement odwdzięcza się nienagannym wyglądem.

Skoda Kodiaq

Świadomy klient, to klient, który wybiera najlepsze rozwiązania - tak było również w tym przypadku. Świeżo po odebraniu auta z salonu, właściciel umówił się na zabezpieczenie zewnętrzne auta. Powłoka ceramiczna z 5-letnią ochroną pomoże w zachowaniu świetnego wyglądu na tym wymagającym mono-lakierze.

Volvo XC60

GALERIA

To była szybka akcja z fantastycznym rezultatem. Nasz zachodni klient zostawił nam na kilka dni swoje piękne cabrio. Delikatna korekta lakieru oraz aplikacja powłoki hydrofobowej przygotowała tę ponad 300-konną maszynę do dalszej trasy. Dodatkowo wykonaliśmy detailingowe czyszczenie wnętrza.

Mercedes SL350

GALERIA

GALERIA

Cieszymy się, że braliśmy udział w odrestaurowaniu tego youngtimera. Audi 80 po kompleksowej odnowie lakierniczej miał kilka małych mankamentów. Pozbyliśmy się drobnych wtrąceń, wypolerowaliśmy lakier i zabezpieczyliśmy go powłoką ceramiczną. Dodatkowo odmalowaliśmy całe wnętrze - od skór po plastik. Wszystko po to, aby Audi zachowało oryginalne materiały.

Audi 80

GALERIA

Jeden z najlepszych kolorów w palecie Audi zasługiwał na to, aby mógł cieszyć oko właściciela długie lata. Po szybkiej korekcie lakieru zaaplikowaliśmy 5-letnią ochronę lakieru, zabezpieczyliśmy felgi oraz szyby. Te Q7 w wersji S-Line prezentuje się zjawiskowo.

Audi Q7

GALERIA

GALERIA

PHU INDACAR

UL. SPORTOWA 4

66-120 KARGOWA

 

NIP: 9730970359

Bądź na bieżąco i obserwuj nasze Social Media: