Czy po demontażu foteli nie pojawi się "błąd poduszki"?

W 90% wykonywanych przez nas usług detailingowych nie pojawia się "błąd poduszki". W momencie kiedy błąd wystąpi, usunięcie go jest w cenie usługi.

Dlaczego samochód musi być wydany dopiero dnia następnego? 

Montaż foteli i aplikację dressingu na elementy plastikowe wykonujemy następnego dnia, gdy mamy pewność, że wnętrze auta w pełni "oddało" wilgoć. Warunki, w jakich wykonujemy usługę nam to gwarantują.

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia naszą usługę?

Zapraszamy na detailingowe czyszczenie wnętrza samochodu i poprawy jego estetyki. 

Demontaż wnętrza

W celu dotarcia do najtrudniej dostępnych miejsc i dokładnego wyczyszczenia każdej szczeliny bezpiecznie demontujemy wnętrze pojazdu.

Staranność

Czyścimy wnętrza z dbałością o każdy detal. 

Korzystanie z produktów najwyższej jakości

Usuwamy plamy, zanieczyszczenia oraz bakterie z tapicerki poprzez użycie specjalistycznych środków chemicznych, a następnie odciągnięciu jej przy użyciu odkurzacza ekstrakcyjnego. Zabieg ten powoduje, że czyszczone fotele i dywaniki odzyskują utracony kolor.

Detailing wnętrza

To idealny preparat do sezonowego zabezpieczenia pojazdu, który nadaje zabezpieczanej powierzchni wysoki połysk, podbija głębię lakieru oraz lekko go przyciemnia. Fireball Nano Coat pozwala odzyskać kolor i blask zabezpieczanej powierzchni oraz zamaskować drobne zarysowania.

Trwałość produktu to około 6-8 tygodni.

Jest to trwalsze rozwiązanie sezonowego zabezpieczenia pojazdu. Woski aplikowane w naszym studiu cechują się dużą zawartością naturalnej carnauby. Do każdego typu lakieru podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej odpowiedni produkt.

Trwałość produktu to około 8-16 tygodni.

 

Zabezpieczenie Fireball Nano Coat

Twardy wosk

Powłokę lakierniczą oraz inne elementy samochodu można także zabezpieczyć woskiem twardym lub hydrofobową "nano powłoką" Fireball Nano Coat.

Poza walorami estetycznymi samochód będzie odporny na brud, matowienie, a mycie stanie się łatwiejsze. Po aplikacji wosku samochód zyskuje piękny połysk, gładkość oraz właściwości hydrofobowe, które odpychają cząsteczki wody.

Rekomendujemy aplikację wosku lub nano powłoki szczególnie przed okresem jesienno – zimowym, kiedy samochód jest bardziej narażony na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz chemikalia.

Etapem wstępnym przed każdym zabezpieczeniem lakieru jest dokładnie oczyszczenie powierzchni samochodu z wszelkiego rodzaju zabrudzeń drogowych, takich jak smoła i zanieczyszczenia metaliczne. Następnie pojazd dokładnie myjemy, suszymy i odtłuszczamy. Proces ten nazywamy dekontaminacją.

Woskowanie lakieru

Czy folia ochronna może być w każdej chwili usunięta?

Tak, folia ochronna może być w dowolnym momencie usunięta z auta lub wymieniona w przypadku uszkodzenia przy jednoczesnym zachowaniu niezmienionego stanu lakieru, który zabezpieczała.

Do kogo jest kierowana ta usługa?

Oklejanie auta folią ochronną jest usługą kierowaną przede wszystkim do osób, które cenią sobie najwyższą jakość oraz estetykę wykonania. Rekomendujemy zabezpieczenie folią ochronną także nowe auta jeszcze przed pierwszym wyjazdem na drogę, by uniknąć jakichkolwiek uszczerbień czy odprysków powłoki lakierniczej.

Czy folia zmienia kolor lakieru?

Nie, folia ochronna jest w pełni transparentna.

Jakie elementy karoserii warto okleić folią ochronną?

Folią można zabezpieczyć całe auto lub tylko wybrane elementy, które nie będą się odróżniać od tych niezabezpieczonych. Szczególnie rekomendujemy oklejenie miejsc najbardziej narażonych na uszkodzenia: przedni zderzak, maska, błotniki, przednie lampy, lusterka, ranty drzwi, wnęki klamek, wyświetlacze, strefę ładunkową bagażnika.

Najczęściej zadawane pytania

Oferowane przez nas folie ochronne

Nasze pakiety

Folie ochronne to najskuteczniejsze zabezpieczenie lakieru dostępne na rynku. 

Folia chroni elementy karoserii przed powstawaniem zarysowań, odprysków od małych kamieni, a także przed drobnymi kolizjami. Ponadto zabezpiecza lakier przed negatywnym działaniem środowiskowym, takim jak: kwaśne deszcze, agresywna chemia, sól drogowa czy ptasie odchody.
 
Oklejenie samochodu folią zapewni ochronę lakieru na okres nawet do 10 lat. Ogromną zaletą skorzystania z takiego rozwiązania jest także zmniejszenie ryzyka utraty wartości samochodu poprzez konieczność lakierowania zderzaków bądź maski spowodowaną odpryskami lakierniczymi.

Aplikujemy folię przygotowaną na wykrojnikach dedykowanych do danego auta. Dzięki temu mamy pewność, że jest ona dobrze dopasowana i praktycznie niewidoczna, a jednocześnie nałożenie folii na lakier jest bezinwazyjne. 

Korzystamy z folii ochronnej renomowanej firmy Llumar

Folie Llumar są połączeniem największej w swojej klasie wytrzymałości oraz przezroczystości, niedostępnej wcześniej na rynku. Dzięki bardzo niskiej energii powierzchniowej, eliminuje ze swojej powłoki zanieczyszczenia, które w innych standardowych foliach powodują zabrudzenia i żółknięcia. Grubość takiej folii to 220 mikronów.

Stosowana przez nas folia ochronna posiada właściwości samoregeneracji, czyli wracania do stanu pierwotnego pod wpływem ciepła. Dzięki temu rysy powstałe na folii znikają np. podczas wygrzewania się auta na słońcu.

Najlepszą opcją zabezpieczenia samochodu jest tzw. hybryda czyli połączenie folii bezbarwnej z powłoką ceramiczną. Dzięki zróżnicowanym pakietom jesteśmy w stanie dopasować usługę do oczekiwań klienta.


 

Folie ochronne

Co daje przyciemnienie szyb w samochodzie?

 • Większą prywatność i niepowtarzalny wygląd auta.
 • Chroni wnętrze samochodu przed odbarwieniem - zatrzymuje do 99,9% promieniowania UV.
 • Zwiększa bezpieczeństwo (w przypadku zbicia szyby folia może utrzymać pokruszoną szybę, zapobiegając zranieniom odłamkami pasażerów w pojeździe).
 • Utrzymuje chłód wewnątrz samochodu.

Najczęściej zadawane pytania

Usługa przyciemnienia szyb zapewni Ci większą prywatność, ograniczy dostęp światła do wnętrza pojazdu, ochroni przed szkodliwymi promieniami UV, wysoką temperaturą czy silnymi odblaskami. 

To idealne rozwiązanie na zmianę wizualnego wyglądu swojego auta, a także zwiększenie bezpieczeństwa w trakcie jazdy czy kolizji. 

Bezinwazyjnie i profesjonalnie przyciemniamy szyby foliami samochodowymi marki Llumar. Skontaktuj się z nami a dobierzemy folię zgodną z twoimi oczekiwaniami.

Przyciemnianie szyb

Czysty i zadbany samochód to wizytówka każdego właściciela pojazdu. Dbamy, aby samochody naszych Klientów niezależnie od warunków pogodowych zachwycały nienaganną prezencją.

Jeśli Twój samochód został zabezpieczony w naszym studio, oferujemy bieżącą pielęgnację, która pozwoli utrzymać auto w  w perfekcyjnym stanie.

Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom przedłużamy efekt zabiegów detailingowych, gwarantując nieskazitelny wygląd na dłużej.

Bieżąca pielęgnacja

Najczęściej zadawane pytania

Regeneracja skóry samochodowej to profesjonalny proces naprawy, dzięki któremu możliwe jest doprowadzenie zużytej i zniszczonej tapicerki do stanu niemal idealnego. Renowacja np. foteli skórzanych samochodowych jest zabiegiem trwałym, a element po naprawie praktycznie nie różni się niczym od pozostałej części skór.

Czyścimy i impregnujemy skóry przy użyciu wyłącznie profesjonalnych metod i środków.

Regenerujemy skórzane powierzchnie w oparciu o technologie renowacji firmy Colourlock.

Renowacja tapicerek skórzanych

Czy każdy lakier nadaje się do korekty?

Lakier każdego samochodu da się wyprowadzić niemal na lustro, nawet gdy z upływem lat zrobił się całkiem matowy.

Najczęściej zadawane pytania

Jednym ze sposobów poprawienia wyglądu zewnętrznego auta bez konieczności lakierowania jest zaawansowana renowacja lakieru. Proces ten w zależności od stanu powierzchni lakierniczej można podzielić na jedno, dwu lub wieloetapowy. Dla nowych aut lub takich, których lakier jest lekko zarysowany zaleca się jednoetapową korektę. W przypadku bardziej zniszczonych lakierów stosuje się bardziej zaawansowane rozwiązanie, czyli proces wieloetapowy.

Zapraszamy do spotkania, na którym wnikliwie ocenimy stan lakieru Twojego pojazdu i profesjonalnie dobierzemy odpowiedni stopień korekty.

Co daje korekta lakieru?

Polerując lakier auta można pozbyć się tysięcy mikrozarysowań, kolistych śladów po myjni automatycznej, przywracając mu połysk. Dzięki takiemu zabiegowi lakier odzyskuje idealny stan, niesamowicie się błyszczy, a kolor jest wyrazisty i ożywiony.

Polerowanie lakieru

Czy na każde auto można aplikować powłoki ceramiczne?

Powłokę ceramiczną można aplikować na każdy samochód z wyłączeniem samochodów oklejonych folią reklamową.

Czy powłoka ceramiczna chroni auto przed zarysowaniami?

Tak, powłoka ceramiczna zabezpiecza przed powstawaniem mikro zarysowaniami w wyniku bieżącego użytkowania samochodu. 

W naszej ofercie odnajdą Państwo powłoki ceramiczne dostosowane do każdej powierzchni, dzięki czemu będą one skutecznie zabezpieczały samochód.

Jesteśmy autoryzowanym aplikatorem topowych powłok ceramicznych od renomowanej firmy Fireball i korzystamy z produktów najwyższej jakości.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Jak długo utrzymuje się powłoka ceramiczna?

Powłoki ceramiczne na stałe wiążą się z lakierem, zapewniając wyjątkową trwałość ochrony przez wiele lat, tj. od 2 do 10 lat w zależności od wybranej powłoki. Warunkiem długotrwałej ochrony jest właściwa bieżąca pielęgnacja oraz okresowe przeglądy.

Najczęściej zadawane pytania

Nasze produkty

Powłoki ceramiczne to unikalne produkty pozwalające nam na zabezpieczenie wszystkich powierzchni oraz materiałów występujących w naszym samochodzie. Dzięki zróżnicowanym produktom możemy zabezpieczyć lakier, felgi, szyby, lampy, nielakierowane plastiki, tapicerki, skóry czy też dachy cabrio. Powłoki ceramiczne umożliwiają nam cieszenie się z pięknego wyglądu auta dzięki nadaniu wysokiego połysku i wyciągnięcie głębi koloru lakieru. Takie zabezpieczenie chroni przed promieniami UV, chemikaliami, detergentami, zanieczyszczeniami środowiska, dzięki czemu utrzymanie naszego pojazdu w perfekcyjnym stanie jest bardzo łatwe.

Powłoki ceramiczne

USŁUGI

Beauty

Co daje powłoka ceramiczna?

 • Nadaje wysoki połysk i podbija głębię koloru karoserii (efekt "lustra").
 • Chroni przed agresywną chemią, kwasami, twardą wodą.
 • Hydrofobowość (powłoka odpycha wodę i inne zanieczyszczenia z lakieru).
 • Zabezpiecza przed promieniami UV, kwaśnymi deszczami, żywicą.
 • Ułatwia codzienną pielęgnację auta (łatwiejsze usuwanie uporczywych plam z lakieru).
 • Wzrost wartości pojazdu.

Co daje regeneracja tapicerki skórzanej?

 • Likwidacja rys i zadrapań.
 • Zabezpieczenie skóry i farby przed ścieraniem.
 • Usuwanie uporczywych zabrudzeń i plam ze skóry.
 • Uzupełnianie i maskowanie drobnych ubytków w skórze.

 

Skóra jest materiałem długowiecznym i dość łatwo poddaje się zabiegom, które mają jej przywrócić nowe życie. Regeneracja skórzanej tapicerki samochodowej może nas często uchronić przed kosztowną wymianą tapicerki.

od 50 PLN

Zaprawki lakiernicze

od 90 PLN

Pakiet MAXI

od 50 PLN

Podstawowe mycie na dwa wiadra

W ramach bieżącej pielęgnacji oferujemy:

PHU INDACAR

UL. SPORTOWA 4

66-120 KARGOWA

 

NIP: 9730970359

Bądź na bieżąco i obserwuj nasze Social Media: